Gražinimas ir pakeitimas

prekių-grąžinimas

Bet kurią internetu įsigytą modana.lt prekę per 7 dienas nuo užsakymo gavimo dienos galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą dydį, kitą spalvą, ar kitą prekę. Dėl prekių grąžinimo susisiekite su mumis el.paštu info@modana.lt. Pinigai grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo grąžintų mums prekių bei tvarkingai ir pagal taisykles užpildyto pinigų grąžinimo prašymo priėmimo dienos (registruotą prašymą gausite susisiekę su mumis prieš tai nurodytais kontaktais). 

Grąžinamą prekę siųskite adresu, nurodytu ant siuntinio pakuotės. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

1 Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.
2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.
3. Prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.


* Negrąžinamų prekių sąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" 17 punkte.

Jūsų grąžintos prekės bus įvertintos mūsų darbuotojų, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo gaminio gavimo.